O nas

Wiele lat pracowaliśmy na winobraniach we Francji. Cykliczne wyjazdy pozwoliły nam zdobycie niezbędnej wiedzy na temat zbioru winogron, ale także na zapoznanie się z francuską kulturą i etosem pracy. Bazując na naszym doświadczeniu oraz na kontaktach biznesowych, jakie nawiązaliśmy i nawiązujemy podczas wyjazdów do Francji zajęliśmy się organizowaniem wyjazdów na winobrania.

Praca na winobraniu

Wyjazdy na winobrania odbywają się w sierpniu, we wrześniu lub na przełomie września i października – termin uzależniony jest od pogody i warunków w jakich dojrzewały winogrona. Do pracy poszukujemy osób, które nie boją się ciężkiej pracy i przygotowane są na spędzenie kilkunastu godzin dziennie na polu. Naszym grupom zapewniamy transport z Turku (województwo wielkopolskie) do Szampanii, nocleg w hotelu na miejscu i dojazdy między hotelem, a winnicą. Wszyscy pracownicy otrzymują kontrakty i ubezpieczenie, więc praca jest w 100% legalna.

Chcesz dowiedzieć się więcej, dołączyć do grupy i spróbować swoich sił na winobraniu? Skontaktuj się z nami!

Formularz rekrutacyjny

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Chcesz zwiększyć swoje szanse w rekrutacji? Opisz jak najdokładniej swoje doświadczenie w pracach sezonowych.

0
dni w polu
0
ekip
0
ludzi
0
euro