Kogo szukamy

Winobranie nie jest zajęciem dla każdego. Szukamy osób, które wiedzą czym jest ciężka praca i nie boją się kilkunastu godzin dziennie spędzonych na polu w bardzo różnych warunkach pogodowych. Jeśli chcesz podjąć się pracy na winobraniu, potrafisz rzetelnie wykonać powierzone Ci zadania, znasz zasady pracy na akord, a przede wszystkim chcesz wzbogacić się nawet o kilka tysięcy złotych aplikuj do wybranej pracy

Taczkowy

Taczkowy

Twoim zadaniem będzie odbieranie wypełnionych wiader od wycinaczy, napełnianie skrzynek i przewożenie ich taczką do podstawionych przyczep. W tej pracy przydadzą się mocne nogi i ogólna siła fizyczna.

Aplikuj
Kierowców autobusów

Kierowców autobusów

Na podwójnną obsadę autokaru z Polski do Francji . Pierwszy kierowca z firmy transportowej. Kierowcy też są na kontrakcie i pracują w winnicy. 

Aplikuj
Kierowców busów

Kierowców busów

Twoim zadaniem będzie przewiezienie ekipy 9-osobowej wynajętym busem z Polski do Francji oraz codzienne dojazdy na pola.

Aplikuj
Wycinacz

Wycinacz

Twoim zadaniem będzie obcinanie kiści winogron w rajkach. W tej pracy przydadzą się mocne plecy i ogólne wytrzymałość, ale również dokładność.

Aplikuj

Formularz rekrutacyjny

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Chcesz zwiększyć swoje szanse w rekrutacji? Opisz jak najdokładniej swoje doświadczenie w pracach sezonowych.

0
dni w polu
0
ekip
0
ludzi
0
euro